Menu nawigacji stron
Flash ad ID:19

Reklama

Idealne miejsce na Twoją reklamę!

O sile Internetu nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Szybko, łatwo, wygodnie – te trzy kryteria powodują, że coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnych źródeł informacji na rzecz nowych możliwości, jakie stwarza wirtualna przestrzeń. Z tego też powodu znaczącą przewagę nad innymi zabiegami marketingowymi zyskuje reklama internetowa. Największa korzyść takiego rozwiązania wynika z zastosowania narzędzi, które pozwalają publikować treści natychmiast, właściwie bez żadnych ograniczeń geograficznych i czasowych.

„Podkrakowska.pl”, jako medium kierujące swój przekaz do konkretnego odbiorcy, jest idealnym miejscem na reklamę dla przedsiębiorców, którzy chcą, by informacja o ich działalności szybko trafiła pod właściwy adres. Portal stanowi codzienne źródło wiedzy dla mieszkańców gmin powiatu krakowskiego o sprawach dotyczących ich bezpośredniego otoczenia. Wysoka efektywność działań, rzetelność w informowaniu, unikatowość poruszanej problematyki i niezmienny poziom publikowanych artykułów sprawiają, że serwis cieszy się dużą popularnością wśród internautów z naszego regionu. Reklamodawca korzysta zatem z bardzo cennego kapitału – zaufania, jakim darzy nas społeczność podkrakowska. Czynnik ten znacznie zwiększa skuteczność reklamy, bowiem potencjalni klienci, poszukując ogłoszeń za pośrednictwem rozmaitych mediów, z reguły sięgają po tytuły, które dobrze znają, lubią, a które są im – z różnych względów – najbliższe.

Czytelnicy „Podkrakowskiej.pl” to bardzo atrakcyjni odbiorcy przekazów reklamowych. Mieszkają poza stolicą Małopolski, ale właściwie – w swoich potrzebach i nawykach konsumenckich oraz możliwościach finansowych – nie różnią się od krakowian. Związani, w większości przypadków, z krakowskim rynkiem pracy stają się ważną grupą docelową zarówno dla lokalnych firm, jak i przedsiębiorców z samego Krakowa, a także innych miejscowości naszego województwa. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że Twoje ogłoszenie dotrze do tej wyjątkowej grupy. Reklama w „Podkrakowskiej.pl” to gwarancja sukcesu!


 

Formularz zamawiania reklamy

 

Imię i nazwisko:

Adres email:

Telefon:

Budżet:

Czas trwania (rrrr-mm-dd):
od do

Formaty reklamy:
 banner 468 x 60 banner 750 x 100 banner 750 x 200 banner 350 x 250 banner 234 x 60 box 250 x 250 box 125 x 125

Dodatkowe informacje: