Menu nawigacji stron
Flash ad ID:19

Informacje prasowe

„Podkrakowska.pl” to niezależny portal informacyjny stworzony z myślą o aktywnych członkach społeczności lokalnych wszystkich gmin powiatu krakowskiego – ludziach, którym, tak jak nam, na sercu leżą problemy najbliższego otoczenia. Czytelnik znajdzie tu artykuły dotyczące działań władz samorządowych, spraw politycznych, społecznych, gospodarczych, kulturalnych, aktualności sportowe oraz wywiady, reportaże, felietony, analizy, a także historyczne prezentacje poszczególnych gmin. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie rozgrywają się wydarzenia mające istotny wpływ na życie mieszkańców naszego regionu i z dziennikarską rzetelnością informujemy o ich przebiegu. Nie unikamy żadnych tematów – z równym zapałem zajmujemy się tym, co cieszy, podnosi na duchu i sprawia radość, jak i tym, co niejednemu spędza sen z powiek.

Autorami publikacji zamieszczanych na stronach „Podkrakowskiej.pl” są profesjonalni dziennikarze, eksperci, działacze samorządowi i społeczni. Do współtworzenia portalu zachęcamy także naszych czytelników. Wszystko to gwarantuje wielość spojrzeń i różnorodność sądów, które nie są dyktowane przez żadną grupę polityczną. Prezentujemy problemy i zjawiska widziane wyłącznie oczyma aktywnych mieszkańców podkrakowskich gmin. Serwis powstał jako płaszczyzna wymiany myśli i poglądów – dzięki opcji dodawania komentarzy pod tekstami oraz możliwości udziału w dyskusji na forum, każdy może otwarcie wyrażać swoje zdanie.

Chcemy być jak najbliżej naszych odbiorców, wychodzić naprzeciw ich potrzebom, pomagać, radzić, podpowiadać. „Podkrakowska.pl” zapewnia zatem szybki dostęp do informacji przydatnych na co dzień. Na naszych stronach, dzięki specjalnym zakładkom, mieszkaniec każdej z gmin sprawdzi rozkłady jazdy MPK, PKP, busów i taksówek, przeczyta informacje dotyczące jego parafii, a ponadto dowie się, co warto obejrzeć w kinie lub teatrze i gdzie się wybrać na weekendową imprezę czy spotkanie z przyjaciółmi.